Lietuvos "Matmintinio" finalas 2008

1-3 klasių grupė
Vieta
Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas 1 2 3 4 5
1 Nerijus Laužadis Rokiškio "Romuvos" gimnazija 3 16173 3037 3382 2935 3089 3730
2 Aivaras Usevičius Tauragės r. Tarailių pagrindinė mokykla 3 10270 2224 1905 1950 2179 2012
3 Martynas Lukošiūnas Rokiškio "Romuvos" gimnazija 3 9707 2037 1895 1717 2199 1859
4 Gvidas Norvilis Tauragės r. Tarailių pagrindinė mokykla 3 9044 1900 1914 1825 2060 1345
5 Titas Kvederys Tauragės r. Tarailių pagrindinė mokykla 3 8694 2007 1827 1809 1589 1462
6 Algimantas Brasas Plungės r. Alsėdžių vidurinė mokykla 2 6461 1112 1435 1300 1746 868
7 Monika Umantaitė Tauragės r. Tarailių pagrindinė mokykla 3 6321 1213 1451 1495 1196 966
8 Tomas Valiulis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 6070 1367 826 891 1787 1199
9 Justas Milišiūnas Trakų pradinė mokykla 3 6042 1400 1269 1367 971 1035
10 Greta Ričkutė Tauragės r. Tarailių pagrindinė mokykla 3 6029 1759 1426 1385 698 761
11 Dominyka Buchovskaja Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla 2 5961 1293 1180 1273 1180 1035
12 Darius Vilkelis (Lenkija) Seinų "Žiburio" gimnazija 3 5490 1262 1241 1197 1190 600
13 Elvyra Griniūtė Kauno Kazio Griniaus vidurinė mokykla 3 5325 929 777 1088 1967 564
14 Aivaras Povilionis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 2 5304 1299 815 1017 1514 659
15 Martynas Andriukaitis Vilnius International Meridian School 3 4666 1157 923 1063 1262 261
16 Martynas Bagdonas Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 2 4653 1302 806 1028 709 808
17 Danguolė Dovydaitytė Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 4573 966 980 777 1107 743
18 Giedrė Janušauskaitė Tauragės r. Tarailių pagrindinė mokykla 3 4106 1089 1123 926 442 526
19 Vilius Baltrukonis Vilniaus Filaretų pradinė mokykla 2 4095 1100 800 703 895 597
20 Evelina Lipkytė Tauragės r. Tarailių pagrindinė mokykla 3 4070 1086 918 829 568 669
21 Tomas Vyšniauskas Kauno r. Batniavos pagrindinė mokykla 3 4042 1052 942 929 649 470
22 Mariam Varoneckaitė Palangos pradinė mokykla 1 3864 944 792 814 709 605
23 Laurynas Stravinskas Prienų "Revuonos" vidurinė mokykla 2 2832 720 454 675 625 358
24 Pijus Stravinskas Prienų "Revuonos" vidurinė mokykla 1 2600 652 548 561 496 343
4-6 klasių grupė
Vieta
Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas 1 2 3 4 5
1 Margarita Buchovskaja Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla 4 14860 3585 3514 2731 2023 3007
2 Romas Laužadis Rokiškio "Romuvos" gimnazija 4 13226 3201 3059 1898 2442 2626
3 Aleksas Legačinskas Šiaulių "Sandoros" pagrindinė mokykla 4 12936 2832 2782 2187 2240 2895
4 Monika Senulytė Šiaulių Juventos pagrindinė mokykla 5 12811 3091 2666 2308 1809 2937
5 Jonas Mockūnas Plungės r. Alsėdžių vidurinė mokykla 4 12556 2792 2840 1921 1531 3472
6 Ignas Urbonavičius Vilniaus Gabijos gimnazija 6 12140 2927 2441 2080 2411 2281
7 Valentas Brasas Plungės r. Alsėdžių vidurinė mokykla 4 11662 2623 2238 2128 1922 2751
8 Donatas Vaitkevičius Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 5 9567 2631 2186 1543 1275 1932
9 Laurynas Balevičius Kauno Vinco Kudirkos vidurinė mokykla 5 9446 2231 2132 1631 1358 2094
10 Agnė Alaburdaitė Prienų "Revuonos" vidurinė mokykla 6 9225 2052 1849 1753 1576 1995
11 Tomas Debesis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 8707 1769 1675 1483 1378 2402
12 Vlad Chruščiov Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla 5 8564 1940 2065 1337 1037 2185
13 Abdulla Varoneckas Palangos pradinė mokykla 4 8492 1743 1638 2060 1235 1816
14 Jokūbas Milaknis Šiaulių Juventos pagrindinė mokykla 4 6717 1519 1141 1217 1258 1582
15 Vitas Kumpikevičius Raseinių "Šaltinio" vidurinė mokykla 4 6571 1474 1332 1221 1117 1427
16 Paulius Vaštakas Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 4 6542 1304 1283 1412 1206 1337
17 Dovydas Maldutis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 5 6324 1481 1155 1211 1008 1469
18 Paulina Stravinskaitė Prienų "Revuonos" vidurinė mokykla 6 5951 1368 1323 1103 1104 1053
19 Žilvinas Stanionis Kupiškio Povilo Matulionio vidurinė mokykla 6 5238 1271 897 1095 918 1057
20 Karolis Vyčius Panevėžio Skaistakalnio pagrindinė mokykla 6 4096 861 845 914 576 900
21 Vilius Adačkus Plungės r. Alsėdžių vidurinė mokykla 4 2769 757 690 519 255 548
22 Dominykas Baranovas Zarasų r. Antazavės J. Gruodžio vidurinė mokykla 6 2057 625 459 477 161 335
7-12 klasių mergaičių grupė
Vieta
Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas 1 2 3 4 5
1 Gintarė Vaičaitytė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 8 22446 4696 3950 3528 6182 4090
2 Elena Martynova Vilniaus licėjus 9 18435 3318 3240 3613 4329 3935
3 Milda Talalaitė Kauno "Saulės" gimnazija 10 16119 3332 3165 2661 2666 4295
4 Ieva Zovaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 9 15614 3010 3417 2683 2637 3867
5 Greta Tumaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 9 14780 3083 2959 2368 2678 3692
6 Kristina Volk Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija 7 12475 2634 3214 1732 1898 2997
7 Akvilė Vaičaitytė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 8 10956 2335 2741 2243 1700 1937
8 Ugnė Kazanavičiūtė Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla 11 10827 2203 2245 1894 1785 2700
9 Auksė Brasaitė Plungės r. Alsėdžių vidurinė mokykla 7 10733 2438 2481 1710 1647 2457
10 Austėja Dapkevičiūtė Vilniaus licėjus 9 10486 1937 2483 2000 1924 2142
11 Edita Zacharovaitė Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 11 9937 2519 2453 1407 1352 2206
12 Lina Matiukaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 9 9748 1880 2238 1555 1530 2545
13 Kristina Malinauskaitė Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 10 9585 2127 1652 1919 1615 2272
14 Deimantė Stanionytė Kupiškio Povilo Matulionio vidurinė mokykla 7 9003 1820 2086 1610 1257 2230
15 Vilma Pitrėnaitė Zarasų r. Antazavės J. Gruodžio vidurinė mokykla 10 8632 1522 1733 1737 1613 2027
16 Laura Paulina Šinkūnaitė Vilniaus licėjus 9 8331 1511 1909 1539 1436 1936
17 Ieva Makackaitė Marijampolės Jono Totoraičio vidurinė mokykla 8 8102 1529 1532 1440 1603 1998
18 Ieva Demenytė Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 7 7484 1503 1748 1463 1134 1636
19 Evelina Merkytė Zarasų r. Antazavės J. Gruodžio vidurinė mokykla 9 7402 1516 1616 1318 1215 1737
20 Rasa Švabauskaitė Kaišiadorių r. Kruonio vidurinė mokykla 11 7010 1457 1339 1362 1136 1716
21 Laura Valiukevičiūtė Šakių "Aukuro" pagrindinė mokykla 8 6688 1325 1374 1320 1071 1598
22 Akvilė Vygėlytė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 9 5901 1400 1609 997 805 1090
23 Akvilė Lukošiūtė Kauno Vilijampolės vidurinė mokykla 10 4914 888 1124 1041 944 917
24 Viktorija Vileikytė Kauno Vilijampolės vidurinė mokykla 10 4848 945 866 922 854 1261
7-12 klasių berniukų grupė
Vieta
Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas 1 2 3 4 5
1 Ernestas Blaževič Vilniaus Gabijos gimnazija 8 19945 3881 3807 2847 5212 4198
2 Mindaugas Stankevičius Vilniaus Karoliniškių gimnazija 9 19944 4172 2777 3337 4940 4718
3 Tomas Jurčenko Kalvarijos gimnazija 11 17378 3772 3008 2738 3315 4545
4 Gintautas Vasauskas Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija 9 16894 3722 3209 2653 3447 3863
5 Martynas Budriūnas Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla 11 16103 3750 3174 2847 2755 3577
6 Povilas Makackas Marijampolės Jono Totoraičio vidurinė mokykla 10 15139 2956 3021 2439 2947 3776
7 Aurimas Zubrickas Kalvarijos gimnazija 10 14810 2862 2995 2411 2741 3801
8 Marius Sarana Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 8 12914 2488 2455 2190 2247 3534
9 Deividas Lenkus Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo vidurinė mokykla 10 10754 2527 2119 1839 1752 2517
10 Aurimas Juodka Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 9 10499 2341 2193 2179 2097 1689
11 Benjaminas Valiauga Alytaus "Jotvingių" gimnazija 11 9087 1463 1955 1739 1424 2506
12 Aivaras Beinortas Kėdainių "Šviesioji" gimnazija 11 8761 1638 1883 1546 1598 2096
13 Rokas Malikas Vilniaus Karoliniškių gimnazija 9 8097 1489 1980 1630 1556 1442
14 Martynas Davidavičius Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 7 7520 1742 1650 1515 1086 1527
15 Andrius Čižauskas Zarasų r. Antazavės J. Gruodžio vidurinė mokykla 11 7071 1331 1468 1442 1397 1433
16 Simonas Žvirzdinas Telšių r. Žarėnų "Minijos" vidurinė mokykla 11 6845 1722 1665 1230 1144 1084
17 Kęstutis Davainis Zarasų r. Antazavės J. Gruodžio vidurinė mokykla 12 5731 969 1155 1060 984 1563
18 Žygimantas Sakalauskas Zarasų r. Antazavės J. Gruodžio vidurinė mokykla 12 5189 897 1032 1303 841 1116
19 Justas Elmonas Zarasų r. Antazavės J. Gruodžio vidurinė mokykla 9 4843 864 905 1255 787 1032
20 Mindaugas Šiukščius Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija 8 2635 527 486 687 337 598
Suaugusiųjų grupė
Vieta
Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas 1 2 3 4 5
1 Birutė Narijauskaitė Kauno Levo Karsavino pagrindinė mokykla 13 18813 3252 3257 3144 5010 4150
2 Aurimas Laužadis Rokiškio r. Obelių gimnazija 13 17717 3631 3292 2815 4043 3936
3 Nina Blaževič Vilniaus Gabijos gimnazija 13 14614 2504 2482 2478 3688 3462
4 Ingrida Insodienė Kauno Levo Karsavino pagrindinė mokykla 13 12077 2544 2688 1958 2286 2601
5 Arvydas Uldinskas Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 13 11707 1746 2235 2163 2531 3032
6 Jovita Vaivadaitė Vilniaus Filaretų pradinė mokykla 13 10676 1857 2229 1889 1948 2753
7 Saulius Stonkus Kretingos r. Rūdaičių pagrindinė mokykla 13 9972 1880 2024 1981 1629 2458
8 Vilija Skystimaitė Kauno Levo Karsavino pagrindinė mokykla 13 9854 1479 2178 1955 2073 2169
9 Rasa Dailidytė Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija 13 9317 1767 2025 1686 1425 2414
10 Rasa Grabliauskienė Kauno Panemunės pradinė mokykla 13 8912 1764 1898 1456 1366 2428
11 Valdemaras Vainauskas Kauno Jono Jablonskio gimnazija 13 8900 1525 1729 1953 1962 1731
12 Irena Makackiene Marijampolės pradinė mokykla "Smalsutis' 13 8619 1417 1773 1451 1887 2091
13 Valdas Džiugelis Elektrėnų "Versmės" gimnazija 13 8436 1455 1683 1500 1799 1999
14 Valerija Demenienė Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 13 8198 1264 1818 1509 1232 2375
15 Saulius Lapienis Šiaulių Ragainės pagrindinė mokykla 13 7877 1281 1474 1741 1356 2025
16 Zita Šestilienė Vilkaviškio pagrindinė mokykla 13 7662 1273 1248 1459 1832 1850
17 Jolanta Lašienė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 13 7142 1343 1332 1515 1314 1638
18 Janina Malcienė Zarasų r. Antazavės J. Gruodžio vidurinė mokykla 13 7115 1305 1687 1196 996 1931
19 Danutė Gudelienė Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla 13 6160 971 1154 1265 1221 1549
20 Vytautas Stravinskas Prienų "Revuonos" vidurinė mokykla 13 5909 1185 1168 1197 1225 1134
* Į tarptautinį finalą iš suaugusiųjų grupės kviečiami po 3 moteris ir 3 vyrus
Geltona spalva pažymėti dalyviai bus kviečiami į tarptautinį finalą
Paryškintai "bold" pažymėti geriausi rezultatai grupėje