Lietuvos "Matmintinio" 2010 metų finalo nugalėtojai

1-3 klasės
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Mariam Varoneckaitė Palangos pradinė mokykla 3 klasė 16287 3107 3273 3240 3140 3527
2. Lukas Paliulis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 14154 2768 3007 2712 2972 2695
3. Orestas Fridmanas Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla 2 klasė 12533 2234 2355 2333 3307 2304
4. Herkus Kišūnas Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla 2 klasė 9492 1776 1831 1865 2704 1316
5. Žilvinas Aleksa Vilniaus menų darželis-mokykla "Dainorėliai" 1 klasė 9264 1838 1565 1707 2747 1407
6. Mantas Kazilionis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 8491 1336 1397 1443 2899 1416
7. Vladyslav Bilobrovko Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 8422 1491 1439 1579 2714 1199
8. Dovydas Balčiūnas Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla 3 klasė 7673 1525 1472 1314 1772 1590
9. Dovydas Urbanavicius Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 3 klasė 7460 1690 1579 1716 1744 731
10. Deividas Jarašūnas Pasvalio darželis-mokykla "Liepaitė" 3 klasė 6938 1478 1288 1327 1872 973
11. Konstantinas Katuškevičius Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 6868 1438 1064 1095 2303 968
12. Mindaugas Novikas Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla 3 klasė 6483 1094 1061 1064 2176 1088
13. Jonas Milašiūnas Vilniaus Filaretų pradinė mokykla 2 klasė 6105 1095 974 932 2440 664
14. Titas Lesnikauskas Molėtų pagrindinė mokykla 2 klasė 6085 1155 1031 1162 1743 994
15. Dominykas Dulevičius Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 2 klasė 6021 1428 1260 1207 1770 356
16. Marija Paulavičiūtė Vilniaus Gabijos gimnazija 3 klasė 6005 1180 944 857 2199 825
17. Tomas Venslova Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 5688 1425 966 1078 1616 603
18. Paulius Vaičekonis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 5323 1077 1172 1212 1228 634
19. Rokas Januševičius Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla 3 klasė 5263 987 885 954 1629 808
20. Marius Strabulis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 5110 1308 924 1033 1447 398
21. Sarunas Aleksa Vilniaus Emilijos Pliaterytės pagrindinė mokykla 3 klasė 4963 1175 901 1092 1247 548
22. Markas Černiauskas Kauno Vinco Kudirkos vidurinė mokykla 2 klasė 4660 962 925 804 1200 769
23. Vilmantas Mackevičius Molėtų pradinė mokykla 2 klasė 4434 993 958 850 861 772
4-6 klasės
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Abdulla Varoneckas Palangos m. "Baltijos" pagrindinė mokykla 6 klasė 23138 3853 5779 3910 3776 5820
2. Valentas Brasas Plungės r. Alsėdžių vidurinė mokykla 6 klasė 20534 3359 4704 3398 3309 5764
3. Margarita Buchovskaja Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla 6 klasė 18106 3878 4484 2878 2693 4173
4. Nerijus Laužadis Rokiškio Juozo Tūbelio gimnazija 5 klasė 18014 3502 4510 2630 3204 4168
5. Romas Laužadis Rokiškio "Romuvos" gimnazija 6 klasė 15752 3028 3660 2652 3199 3213
6. Greta Mušeikytė Panevėžio r. Smilgių vidurinė mokykla 6 klasė 9896 2253 2143 1683 1822 1995
7. Martynas Bagdonas Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 klasė 9503 2301 1880 1673 1643 2006
8. Vitas Kumpikevičius Raseinių "Šaltinio" vidurinė mokykla 6 klasė 8866 2142 1920 1452 1278 2074
9. Titas Kvederys Tauragės r. Tarailių pagrindinė mokykla 5 klasė 8853 2111 2205 1451 1357 1729
10. Aivaras Povilionis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 klasė 8761 2210 1944 1423 1152 2032
11. Tomas Debesis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 6 klasė 8627 2120 1866 1243 998 2400
12. Dominyka Buchovskaja Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla 4 klasė 7996 2184 2077 1144 1130 1461
13. Tomas Valiulis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 5 klasė 7865 2433 1656 1242 941 1593
14. Leila Varoneckaite Palangos m. "Baltijos" pagrindinė mokykla 6 klasė 7367 2250 1742 1414 865 1096
15. Matas Liatukas Klaipėdos "Versmės" pagrindinė mokykla 5 klasė 7365 1610 1501 1272 1548 1434
16. Dominykas Švilpa Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla 6 klasė 7219 1744 1223 1242 1461 1549
17. Rasvydas Šlajus Šilalės r. Tenenių pagrindinė mokykla 4 klasė 6830 1754 1452 976 1110 1538
18. Bernardas Tička Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla 6 klasė 6599 1816 1476 1030 1107 1170
19. Monika Umantaitė Tauragės r. Tarailių pagrindinė mokykla 5 klasė 6491 1840 1395 1081 1059 1116
20. Eglė Strabulytė Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 6 klasė 6431 1641 1378 1088 1169 1155
21. Aušra Grabliauskaitė Kauno m. Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija 6 klasė 6258 1818 1428 972 1000 1040
22. Justinas Sereika Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla 6 klasė 5595 1129 1019 1105 1110 1232
7-12 klasių mergaitės
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Gintarė Vaičaitytė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 10 klasė 25877 4230 4919 3852 7721 5155
2. Milda Talalaitė Kauno "Saulės" gimnazija 12 klasė 18910 3822 4068 3020 3230 4770
3. Ieva Zovaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 11 klasė 18873 3557 4088 2947 3722 4559
4. Greta Tumaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 11 klasė 17698 3853 3630 2986 3471 3758
5. Deimantė Stanionytė Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 9 klasė 17614 3990 4094 2496 2610 4424
6. Aušra Višinskaitė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 10 klasė 15982 3668 3054 2933 3026 3301
7. Kristina Volk Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija 9 klasė 15162 3754 3930 2402 2274 2802
8. Akvilė Vaičaitytė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 10 klasė 15136 3523 3350 2321 2593 3349
9. Ieva Makackaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija 10 klasė 14012 3527 2629 2171 2520 3165
10. Lina Žukauskaitė Rokiškio r. Jūžintų Juozo Otto Širvydo vidurinė mokykla 11 klasė 14010 3755 2764 1903 2562 3026
11. Laura Paulina Šinkūnaitė Vilniaus licėjus 11 klasė 13460 3007 2597 2184 2774 2898
12. Goda Dobilinskaitė Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija 10 klasė 13068 3824 2480 2049 2298 2417
13. Giedrė Širvinskaitė Kėdainių "Ryto" vidurinė mokykla 8 klasė 11294 3347 2273 1371 1933 2370
14. Rita Norbutaitė Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija 8 klasė 10223 3006 2028 1562 1477 2150
15. Inga Višinskaitė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 7 klasė 9493 2948 1674 1337 1587 1947
16. Lina Matiukaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 11 klasė 9432 2172 1719 1569 1642 2330
17. Karolina Jurkonytė Vilniaus Karoliniškių gimnazija 11 klasė 8956 2541 1281 1508 1676 1950
18. Monika Šeškaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 12 klasė 8518 2712 1487 1552 1143 1624
19. Paulina Stravinskaitė Prienų "Revuonos" vidurinė mokykla 8 klasė 8078 2506 1793 1134 1300 1345
20. Simona Veličkaitė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla 7 klasė 7904 2586 1685 1165 1255 1213
7-12 klasių berniukai
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Mindaugas Stankevičius Vilniaus Karoliniškių gimnazija 11 klasė 25257 4172 4920 3959 6828 5378
2. Povilas Makackas Marijampolės Jono Totoraičio vidurinė mokykla 12 klasė 21090 3683 4232 3156 5782 4237
3. Gintautas Vasauskas Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija 11 klasė 19277 3779 3947 3052 4152 4347
4. Aurimas Zubrickas Kalvarijos gimnazija 12 klasė 18364 3499 3956 2705 4032 4172
5. Adomas Tumas Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 12 klasė 15359 3385 3274 2060 2931 3709
6. Julius Juodakis Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija 12 klasė 15172 3430 2787 2636 2545 3774
7. Deividas Lenkus Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija 12 klasė 14241 3274 3256 2022 2430 3259
8. Mindaugas Masaitis Kėdainių "Šviesioji" gimnazija 11 klasė 13847 3120 2744 2220 2669 3094
9. Marius Sarana Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 10 klasė 13490 2813 2916 1960 2004 3797
10. Žilvinas Stanionis Kupiškio Povilo Matulionio pagrindinė mokykla 8 klasė 11437 3122 2046 2086 1936 2247
11. Justinas Merkys Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 9 klasė 11418 3073 2170 1930 1628 2617
12. Martynas Davidavičius Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 9 klasė 9626 2946 1609 1678 1592 1801
13. Vytautas Strimaitis Vilniaus Žvėryno gimnazija 7 klasė 8863 2750 1485 1304 1565 1759
14. Tomas Zadrauskas Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija 9 klasė 7942 2268 1098 1528 1525 1523
15. Dovydas Maldutis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 7 klasė 6463 2360 754 1164 725 1460
16. Lukas Stravinskas Prienų "Revuonos" vidurinė mokykla 7 klasė 6276 2801 1745 688 552 490
17. Rytis Kaušakys Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 10 klasė 6229 2283 960 1172 647 1167
18. Tomas Jurevičius Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija 10 klasė 5365 1647 758 1063 789 1108
Suaugusieji - Moterys
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Birutė Narijauskaitė Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla   23510 3926 4729 3920 6015 4920
2. Irena Makackiene Marijampolės pradinė mokykla "Smalsutis"   13758 2931 2564 2211 2879 3173
3. Vilija Skystimaitė Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla   13170 3064 2115 2676 2407 2908
4. Rasa Grabliauskienė Kauno m. Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija   12367 2620 2328 1992 2310 3117
5. Jovita Vaivadaitė Vilniaus Filaretų pradinė mokykla   12278 2684 2237 2073 2398 2886
6. Jolita Arlinskaitė Varėnos "Ąžuolo" vidurinė mokykla   11216 2806 2592 1675 1721 2422
7. Džiuginta Balčiūnienė Biržų "Aušros" vidurinė mokykla   8814 2177 1862 1520 1610 1645
8. Alina Stanionienė Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija   8650 2100 1367 1475 1747 1961
9. Loreta Dragančukienė Anykščių r. Svėdasų J.Tumo - Vaižganto gimnazija   8515 2188 1365 1265 1724 1973
10. Sandra Lenktiene Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija   3998 1841 497 771 377 512
Suaugusieji - Vyrai
Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas Rungtis 1 Rungtis 2 Rungtis 3 Rungtis 4 Rungtis 5
1. Tomas Piličiauskas Marijampolės "Šaltinio" vidurinė mokykla   21412 4005 4316 3327 5148 4616
2. Martynas Budriūnas Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla   19170 3153 3944 2983 4959 4131
3. Robertas Stankevič Vilniaus Naujininkų vidurinė mokykla   17885 3492 3090 2688 4647 3968
4. Aurimas Laužadis Rokiškio r. Obelių gimnazija   17416 3390 3485 2852 3810 3879
5. Saulius Stonkus Kretingos r. Rūdaičių pagrindinė mokykla   15771 2762 2798 2479 3543 4189
6. Albertas Dvirnas "Santaros" gimnazija   12435 2948 2581 1954 2215 2737
7. Ričardas Žukauskas Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla   12227 2892 2192 1794 2334 3015
8. Tautvydas Kairevičius "Atžalyno" vidurinė mokykla   11659 3014 2846 2019 1720 2060
9. Arvydas Uldinskas Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija   11161 2150 1890 1883 2515 2723
10. Saulius Aleksa Marijampolės Jono Totoraičio vidurinė mokykla   4788 1428 727 1083 735 815